אודות כוכב הנופש

מול אינספור בעלי צימרים, מנהלי אטרקציות ומארגני חופשה אנחנו מזמינים אתכם לפגוש את האתר שיעשה לכם סדר בכל הבלגן הזה –

כוכב הנופש.

כוכב הנופש זו הפלטפורמה המצטיינת בהתאמת חבילות נופש בקרב הציבור החרדי. בצורה מותאמת, ראויה, הולמת ומשביעת רצון.
כי זו מטרת העל שלנו בהקמת הפלטפורמה – לאפשר לכל מי שמחפש חופשה מוצלחת ומתאימה אישית עבורו למצוא אותה, וכמה שיותר בקלות.
את הפלטפורמה הקמנו, כמה יזמים שראינו כי עולם החופשה החרדי לוקה בחסר.
וכי אין מספיק מידע זמין ומותאם לנופש החרדי. עובדה זו מסרבלת מאוד את שלבי תכנון הנופש מחד, ומאידך עלולה להתקיל את הנופש עצמו.
כי אם גם אתם קבלתם בעבר החלטה על בסיס השערה וניחושים, אם סגרתם על צימר בתקווה שהאזור ראוי, ואולי תמצאו את כל מה שאתם צריכים בסביבה - אתם יודעים איך החופשה נראית אחר כך - - -
כשאתם מגלים איך בדיוק נראה הצימר, איזו כשרות יש באמת לאוכל, ואת העובדה המצערת שבית הכנסת שאמור להיות קיים בסביבה נמצא במרחק נסיעה של שעה...

לנופש החרדי
מגיעה חופשה הולמת!

הנה כי כן, נגענו כאן בנקודה המדויקת. אין דומה חופשה של משפחה חרדית לחופשה של כל אחד אחר ששייך למגזר הכללי. למגזר החרדי יש אורח חיים משלו, כללי הלכה שמלווים אותו גם בהיותו בנופש, פרמטרים בסיסיים שהוא לא יחרוג מהם, חוק ולא יעבור.

בשביל לתכנן חופשה מותאמת צריך לקבל את כל המידע הרלוונטי והעדכני מגורם אמין ומעודכן.

זה מה שלא היה עד כה.
וזה מה שאנחנו בכוכב הנופש מספקים לכם מעתה והלאה.

איך אנחנו עובדים?

כאן באתר שלנו תוכלו לצפות במגוון רחב של ספקי שירות, צימרים, אטרקציות וכל מה שקשור לתחום הנופש. כל הספקים ונותני השירות נבחרו בקפידה ונמצאו מתאימים לספק מענה לציבור החרדי. המידע נבדק באופן יסודי ונועד לספק לכל לקוח של כוכב הנופש את המידע המדויק והרצוי לו. וכל זאת – בקלות. הכול מוגש לכם על מגש של כסף בלי צורך לשוטט באתרים אחרים, ללא צורך לפתוח גוגל מפות ולמדוד מרחקים, בלי לתור אחר סניפים או שמות של בתי כנסת בלתי מוכרים. הכול רשום, הכול מפורט, הכול ידוע מראש.

מחליטים אחרי שיודעים הכול מראש!

אז מהיום אתם לא צריכים להמר כשאתם מחליטים לצאת לחופשה, לא צריכים לנבור בארכיונים או לקושש מידע מפה ומשם. כל המידע ערוך עבורכם. מוכן ומזומן לבדיקה ולקבלת החלטות חכמות באמת. על בסיס המידע המדויק ובהתייחס לנתונים המוצגים בקטלוג שלנו, אתם יודעים לקראת מה אתם הולכים ואיזו חופשה אתם בוחרים לעצמכם.

אנחנו מכירים את הנופש החרדי

הצוות בכוכב הנופש מכיר אותך, הנופש החרדי, מצוין. לאחר שנים של עבודה בתחום, אחרי סקירה מדוקדקת של השוק והבנה בדבר הצרכים המאפיינים את הנופש החרדי יש לנו את ההבנה בדבר החופשה אותה אתם באמת מחפשים. ואת זה אנחנו מספקים לכם בצורה מדויקת שקולעת בדיוק לתכניות ולחלומות שלכם בעניין הנופש.

שירות vip ללקוחות כוכב הנופש

שימו לב! אם אתם רוצים חיפוש מותאם אישית ויש לכם דרישות מסוימות, אנחנו כאן אתכם במענה אישי ומותאם. תוכלו לפנות אלינו ולקבל מידע מרוכז ומותאם אישית. מי כמוכם יודע כמה זמן וכאבי ראש המידע הזה יחסוך לכם...

בעלי צימר ומפעילי אטרקציות -

בואו למצוא את הלקוחות שלכם אצלנו!

אנחנו מזמינים אתכם, בעלי הצימרים, מפעילי האטרקציות וכל מי שקהל היעד שלו
הוא הנופש החרדי - אתנו תגיעו בקלות אל קהל היעד שלכם!

תוכלו ליצור איתנו קשר בכל שעה: